Microsoft PowerPoint Help

بسیار خوب، حالا پنجره PowerPoint Help باز شده است و شما می توانید عناوین مهمترین مطالب موجود در کمک PowerPoint را در این پنجر مشاهده کنید با کلیک بر روی هر یک ازاین عناوین مطالب مربوط به آن در اختیار شما قرار می گیرد.
اگر مطلب مورد نظر شما در لیست مطالب پنجره کمک وجود ندارد، میتوانید عنوان موضوع مورد نظر خود و یا حتی چند کلمه مربوط با آن را در جعبه متن بالا ی پنجره کمک تایپ کرده و سپس روی کلید Search کلیک کنید تا برنامه کمک تمامی مطالب مزبوط به آن موضوع را برای شما پیدا کند. به عنوان مثال در اینجا ما مایل هستیم در مورد تغییر نوع قلم در سند اطلاعاتی به دست بیاوریم.
در داخل جعبه متن مشخص شده کلیک کنید.

[تصویر: 046.gif]

عبارت Change Font را تایپ کنید.(برای مثال)
روی کلید Search کلیک کنید.


[تصویر: 047.gif]

همانطور که می بینید، برنامه کمک مطالب زیادی درباره موضوع تغییر قلم را پیدا کرده و عناوین آنها را برای شما لیست کرده است و شما می توانید با کلیک بر روی هر یک از آنها به مطالب آن عنوان دسترسی پیدا کنید. البته در اینجا ما از این کار صرف نظر کرده و از پنجره کمک خارج می شویم.
روی کلید Close از پنجره PowerPoint Help کلیک کنید.

[تصویر: 048.gif]

در پایان مطالب این فصل اجاره بدهید نحوه خارج شدن از PowerPoint را نیز به شما نشان دهیم. برای آنکه از برنامه PowerPoint خارج شوید ، کافی است که روی کلید Close واقع در سمت راست میله عنوان کلیک کرده و یا از صفحه File، روی کلید Exit کلیک کنید.
روی کلید File کلیک کنید.
در صفحه باز شده، روی گزینه Exit کلیک کنید.


[تصویر: 049.gif]

/ 3 نظر / 488 بازدید
ورشیم

برام مفید بود ممنون

lmahmud

goooooood luck

مجید کریمی

سلام خیلی خوب و قابل فهم بود ممنون